Szukaj
Polityka cookies

 Dowiedz się więcej<

Producenci
Koszyk
Newsletter
Portale społecznościowe

 

 

 

  

 

I. Postanowienia ogólne

 Od dnia 01.01.2018 nie ma możliwości składania zamówień przez stronę internetową.

 

 1. Sklep internetowy ekskluzywna.com.pl, działający pod adresem http://ekskluzywna.com.pl prowadzony jest przez firmę Astat Piotr Kaleciński z siedzibą w Gliwicach ul. o. Jana Siemińskiego 25/1 posiada nadany numer identyfikacji podatkowej (NIP) 626-108-93-09 oraz numer statyctyczny Regon 241751082

  Regulamin określa ogólne zasady sprzedaży w sklepie internetowym ekskluzywna.com.pl zwanym dalej Sprzedawcą.

   

  Sprzedawca świadczy usługi drogą elektroniczną zgodnie z regulaminem. 

 2.  

  Sprzedawca prowadzi sprzedaż towarów wyłącznie za pośrednictwem sieci Internetu. Zamówienia przyjmowane są przez stronę http://ekskluzywna.com.pl. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma e-mailem informację o jego przyjęciu. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu ekskluzywna.com.pl.

 3. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Do zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny lub faktura VAT na żądanie Klienta.

   

 

II. Składanie zamówień

 

 1. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok.

  1a. Od dnia 01.01.2018 nie ma możliwości składania zamówień przez stronę internetową.

  Firma nie pobiera i nie przechowuje danych klientów.

 2.  

  Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie i przesłanie "formularza zamówienia" znajdującego się na stronie sklepu.

 3.  

  Składający zamówienie jest zobowiązany do pełnego oraz zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia "formularza zamówienia".

 4.  

  Po złożeniu przez Klienta zamówienia, otrzyma on automatyczną odpowiedź od Sprzedawcy potwierdzającą przyjęte zamówienie – bardzo ważne, aby podać prawidłowy adres e-mail w celu wysłania potwierdzenia.

 5.  

  Realizacja zamówienia rozpocznie się w najbliższy dzień roboczy następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. W przypadku konieczności weryfikacji zamówienia, zostanie ono przekazane do realizacji w najbliższy dzień roboczy następujący bezpośrednio po dniu, w którym zostało ono zweryfikowane.

 6. Realizacja zamówienia z opcją przedpłata będzie przekazane do realizacji po otrzymaniu wpłaty na nasze konto. 

 

III. Formy przesyłki, formy płatności i realizacja zamówień

 

Czas realizacji zamówienia wynosi zwykle od 3 do 6 dni roboczych (pon-pt) w zależności od dostępności zamówionego towaru w tym rozmiaru/koloru. Jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia lub wpływu pieniędzy na konto, do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu.

 

 1.  

  Każda transakcja potwierdzana jest paragonem fiskalnym lub na życzenie fakturą VAT.

 2.  

  Płatność za zamówiony towar może nastąpić za pobraniem przy odbiorze towaru, przelewem na konto bankowe lub z wykorzystaniem serwisu Przelewy24.pl lub Platnosci.pl (w tym karty płatnicze).

 3.  

  W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania przez sklep ostatniego produktu danego zamówienia, chyba że strony postanowią inaczej.

 4. Sklep ekskluzywna.com.pl realizuje zamówienia zagraniczne. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane przelewem bankowym lub kartą kredytową za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl lub Płatności.pl

 

IV. Zwroty produktów

 

 1.  

  Kupujący ma prawo do rezygnacji z zakupionego towaru bez podania przyczyny  w terminie 15 dni od daty odebrania przesyłki. Warunkiem przyjecia zwrotu jest przekazanie do firmy "Astat" Piotr Kaleciński w formie pisemnej oświadczenia o odstąpieniu od umowy w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru oraz odesłanie towaru w stanie nienaruszonym, bez śladów uzywania, kompletnego z dołączonym dowodem zakupu. 

   

 2. Formulazr zwrotu dostepny jest pod adresem  www.ekskluzywna.com.pl/zwrot.pdf Koszt odesłania towaru do sklepu pokrywa Klient. Sprzedawca dokona zwrotu pieniędzy w ciągu 14dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki. 

 

V. Wymiany

 

 1.  

  Klient, który chce dokonać wymiany zakupionego towaru powinien dokonać jego zwrotu na zasadach określonych w pkt. IV. Zwroty produktów, a następnie złożyć nowe zamówienie. 

 2.  

  Koszt wysyłki wymienionego towaru pokrywa kupujący.

 

 

VI. Reklamacje

 

 

 

 1.  

  Wadliwy lub uszkodzony towar można reklamować, należy odesłać go wraz z paragonem i formularzem reklamacyjnym na adres firmy dokładnie opisując przyczynę. 

 2. Formularz reklamacyjny jest dostępny pod adresem ekskluzywna.com.pl/reklamacja.pdf 

 

VII. Postanowienia końcowe

 

 1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny oraz ustawa z dnia 27 lipca 2002 o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego

 2. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe Klientów wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówienia oraz informowania Klientów o oferowanych przez nas produktach.

 3.  

  Klient wyraża zgodę na przekazanie adresu e-mail do Ceneo S.A. z siedzibą we Wrocławiu oraz na przetwarzanie przez sklep ekskluzywna.com.pl oraz Ceneo S.A., swoich danych osobowych w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w sklepie ekskluzywna.com.pl przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r.)

 4. Klient wyraża zgodę na przekazywanie adresu e-mail do serwisu Opineo.pl w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w sklepie ekskluzywna.com.pl.

 5. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd według właściowości  kodeksu postepowania cywilnego.

 6. Zdjęcia znajdujące się na stronach ekskluzywna.com.pl są własnością producentów bielizny,ubrań i perfum lub sprzedawcy.

 7. Katalog produktów na stronach internetowych ekskluzywna.com.pl  nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego art. 71 


 

Tarnowskie Góry, 11.06.2012 r.

 

 


 


Polityka prywatności

Od dnia 01.01.2018 nie ma możliwości składania zamówień przez stronę internetową.


Ochrona prywatności w internecie jest dla nas bardzo ważną sprawą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie przekazane nam przez Ciebie informacje podczas korzystania z naszego serwisu były bezpieczne. Jakiekolwiek zebrane przez nas informacje dotyczące Ciebie wykorzystywane są tylko w celu realizacji usługi, która została zamówiona oraz zbierania Twoich opinii
.

Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883 wraz z późniejszymi zmianami) podawanie swoich danych jest dobrowolne. Masz prawo do wglądu w swoje dane oraz do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania oraz żądania usunięcia. W tym celu skontaktuj się z nami lub zaloguj się na swoje konto.

 

ekskluzywna.com.pl 2012

 

 

 Koszty wysyłki

 

Dostawa gratis !!!

 

U W A G A

Od dnia 01.01.2018 nie ma możliwości składania zamówień przez stronę internetową.

Artykuły


Jak rozpoznać czy sklep internetowy sprzedaje oryginalne perfumy? czytaj dalej

 

Rabaty


Certyfikaty

 

 

Partnerzy


Gości on line

Wszystkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym. Zawartość sklepu internetowego - ekskluzywna.com.pl, stanowi zaproszenie do składania ofert.
Sklepy internetowe cStore